MİLLETVEKİLİ MUSTAFA ALKAYIŞ, AK PARTİ ADIYAMAN İL GENÇLİK TOPLANTISINDA KONUŞTU: “GENÇLERİMİZİN SİYASETTE TEK ADRESİ AK PARTİ’DİR”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Ak Parti Adıyaman İl Gençlik Toplantısında gençlerle buluşan ve bu vesile ile yeni Yönetim Kurulu’nu tebrik eden Milletvekili Mustafa ALKAYIŞ, Ak Parti’nin gençlerimiz için siyasetteki yegâne adres olduğunu belirtti. Alkayış, konuşmasına şöyle devam etti.

Öncelikle, Ak Parti Adıyaman İl Gençlik Kolları Başkanımız Mevlüt Kuştepe ve yeni Yönetim Kurulu üyelerini tebrik ediyor ve kendilerine çalışmalarında başarılar diliyorum. Ayrıca, bugüne kadar gençlik kollarında görev yapmış olan genç kardeşlerime de çok teşekkür ediyorum. Ak Parti gençliği olarak sizler çok büyük bir gaye ile yola çıkıp, çok büyük sorumluluklar üstlendiniz. Gençlerimizin duygularına tercüman oldunuz. Hepinize bu yolda muvaffakiyetler diliyorum.

Ak Parti, gençlere ve gençliğe her zaman büyük önem vermiş bir partidir. Bilindiği üzere, gençlerimizin gerek TBMM’de gerekse il, ilçe ve belediye meclislerinde görev alabilmelerinin önündeki yaş engeli, Sayın Cumhurbaşkanımız önderliğinde kaldırılmış ve gençlerimiz 18 yaşından itibaren siyasetin çeşitli kademelerinde görev almaya başlamışlardır. Bu durum, son derece nitelikli ve güçlü bir teşkilat yapısının oluşmasını sağlamıştır.

Biz, kökleri mazide dalları ise atide olan bir hareketin temsilcileriyiz. Gençlerimiz çok büyük vazife ve sorumluluklar üstlenerek Ak Parti çatısı altında milletimize hizmet etmektedirler. Türkiye’nin en yenilikçi ve en heyecanlı partisi olarak gençlerimize yürekten inanıyor ve onları her aşamada destekliyoruz. Şu bir gerçek ki, bizler gençlerimizi dinliyoruz, onlarla iç içeyiz, her zaman onların yanındayız. Ak Parti, gençlerin bakış açısını ve yaklaşımını siyasetin merkezine koymuş bir partidir. Gençleri önemsediğimiz ve hayatın merkezine aldığımız için güçlüyüz, umutluyuz.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da gençliğinden beri siyasetin içerisinde yer almış ve gençlerle bağını her zaman korumuş olan bir devlet adamıdır. Gençlerimizle birlikte siyaset yapmak bizim için inanılmaz bir duygu ve tarif edilmez bir mutluluktur. Bu vesile ile, bütün genç kardeşlerimi Ak Parti çatısı altında siyaset yapmaya davet ediyor ve belirlenen Yeni Yönetim Kurulumuza da çalışmalarında başarılar diliyorum.

Av. Mustafa ALKAYIŞ

Ak Parti Adıyaman Milletvekili

MİLLETVEKİLİ MUSTAFA ALKAYIŞ, AK PARTİ ADIYAMAN İL GENÇLİK TOPLANTISINDA KONUŞTU: “GENÇLERİMİZİN SİYASETTE TEK ADRESİ AK PARTİ’DİR”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.