KILINÇ VATANDAŞLARI YALNIZ BIRAKMIYOR.

featured
ADIYAMAN BELEDİYE BAŞKANI SÜLEYMAN KILINÇ, KONTEYNER KENT TOPLU YAŞAM ALANLARINDA İKAMET EDEN VATANDAŞLARI GECE GÜNDÜZ DEMEDEN SORUNLARINI DİNLİYOR. (CİHAN KİZİR/ADIYAMAN-İHA) Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, konteyner kent toplu yaşam alanlarında ikamet eden vatandaşları gece gündüz demeden talplerini dinliyor.
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, konteyner kent toplu yaşam alanlarında ikamet eden vatandaşları gece gündüz demeden talplerini dinliyor.

Kahramanmaraş Merkezli depremlerde evleri yıkılan veya hasar gören vatandaşlar için oluşturulan konteyner kent toplu yaşam alanlarında ikamet eden depremzede vatandaşları gece gündüz demeden yalnız bırakmayıp ziyaretlerde bulunan Başkan Kılınç K-4, K-15 ve K-19’da ikamet eden vatandaşlarla bir araya gelerek teleplerini dinledi.

Vatandaşlarla bir araya gelen Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, “6 Şubat felaketinde evleri yıkılan veya hasar alan vatandaşlarımız için oluşturduğumuz konteyner kentlerde ikamet eden vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyip onlara çözüm sunabilmemiz için yalnız bırakmayıp gece gündüz demeden onların yanında oluyoruz olmaya da devam edeceğiz. Bu zorlu süreci inşallah hep beraber atlatacağız” diye konuştu.

 

KILINÇ VATANDAŞLARI YALNIZ BIRAKMIYOR.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.