Advert

Yeni Dünya Vakfı'ndan Boğaziçi olayları hakkında açıklama

Açıklamada bir süredir Boğaziçi Üniversitesi ve gençler üzerinden algı oluşturmaya çalışan, sapkın düşünceleriyle gençleri zehirleyen bazı illegal örgütlerin yeni bir oyun peşinde olduğunu belirtildi.

Yeni Dünya Vakfı'ndan Boğaziçi olayları hakkında açıklama
Yeni Dünya Vakfı'ndan Boğaziçi olayları hakkında açıklama Admin
Yapılan açıklamada "Gençlerimize daha iyi bir gelecek bırakmak için vesayete meydan okuyan, ülkemize demokrasi, hak ve özgürlüklerde sınıf atlatan, 'insanı yaşat ki devlet yaşasın.' diyerek reform üzerine reform yapan Türkiye Cumhuriyeti devletine karşı, duruş sergileyen, düşmanca davranan her türlü topluluğun ve sapkın düşüncenin karşısındayız.Bir süredir Boğaziçi Üniversitesi ve gençler üzerinden algı oluşturmaya çalışan, sapkın düşünceleriyle gençlerimizi zehirleyen bazı illegal örgütlerin yeni bir oyun peşinde olduğunu görüyoruz. Gençlerimize daha müreffeh bir Türkiye bırakmak için her alanda tarihî yatırımlara imza attığımız bu dönemde, gençlere güvenen, itimat eden bir anlayışla hareket eden devletimizin yanındayız." denildi. "Sahte hesap ve haberlere ilişkin daha dikkatli olunması büyük önem taşıyor" Açıklamada sahte hesaplara da değinilerek "Büyük ve güçlü Türkiye’ye giden yolun kapılarını açmayan, gençlere güvenmeyip onlarla yol yürümekten imtina eden herkese her daim derslerini vermeye hazırız. Araştırmalara göre sosyal medyada yalan haber, doğrusuna göre 6 kat daha hızlı yayılıyor. Özellikle de kritik konularda paylaşım yapan gençlerimizi, paylaşım esnasında yalanlara alet olmamaları yönünde dikkatli olmaya davet ediyoruz. İnterneti iyi amaçlarla kullanan kişilere karşılık, kötü amaçlarla kullanan kişiler de var. Sosyal medyada karşımıza çıkan “dezenformasyon”un gerçekleşmeden önlenmesi, sahte hesap ve haberlere ilişkin daha dikkatli olunması büyük önem taşıyor." ifadeleri yer aldı.
escort bayan bayrampaşa
Açıklamada son olarak "Yeni Dünya Vakfı olarak; kendini Boğaziçili öğrenciler olarak gören, aydın görüşlere sahip her gencimizi milli ve manevi değerlere bağlı olmaya davet ediyoruz. Gençlerimizi bilgili, kültürlü, ahlaklı, yeniliklere açık, aydın birer şahsiyet olmaları ve milletimizin huzur içinde kalkınmasına, gelişmesine katkıda bulunması için çalışmaya davet ediyor, aralarına sızan terör örgütü mensuplarına daha fazla malzeme vermeden bir an önce dağılmaya davet ediyoruz." şeklinde ifadelere yer verildi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aileler arasında çıkan kavgada 7 kişi hayatını kaybetti
Aileler arasında çıkan kavgada 7 kişi hayatını kaybetti
Ergüder’den, MHP’ye Ziyaret
Ergüder’den, MHP’ye Ziyaret